ENERGIE

od tužkové baterie po vysoké napětí

Nabízíme:


výstavbu, modernizace i rekonstrukce energetických celků

Zvažujete výstavbu, modernizaci nebo rekonstrukci? Rádi Vám nabídneme naše služby a připravíme Vám vše od projektové dokumentace, přes případné schvalovací procesy až po samotnou dodávku energetických celků. Nabízíme komplexní dodávky od vysokého napětí po poslední zásuvku.


slaboproud, silnoproud, data, zabezpečovací, kamerové a docházkové systémy, automatizaci, měření a regulaci

Součástí našich dodávek jsou slaboproudé i silnoproudé systémy. V případě Vašeho zájmu Vám připravíme řešení ušité na míru Vaším potřebám. Veškerá systémová řešení splňují požadavky nejvyšší kvality a přinesou maximální přidanou hodnotu. Dodáváme systémy globálních výrobců a značek. Např. Siemens Desigo, Paradox, SYSDO, Pinetron, LG Electronic, Dauha, Honeywell atd.


úsporná opatření v oblasti osvětlovacích soustav a řízení osvětlení

Hledáte partnera pro instalaci systému řízení LED osvětlení pro Vaše reprezentativní prostory, sklady, kanceláře či showroomy? Nabízíme komplexní dodávku od projektu, přes dodávku až po případný servis a management systému. Každý projekt je upraven na míru konkrétnímu zákazníkovi včetně kalkulace a výpočtu návratnosti investice. Samozřejmostí je dodávka na klíč a garantujeme kvalitu světových výrobců zdrojů světla. Spolupracujeme s celou řadou dodavatelů a můžeme tak nabídnout celé portfolio řešení.

„Neprodáváme co máme na skladě, ale dodáváme řešení, které klient potřebuje.“


non stop servis elektroinstalací všeho druhu

Našim smluvním zákazníkům poskytujeme servis formou 24/7. Staňte se i Vy našim smluvním partnerem a využijte veškerých výhod našeho servisu.


optimalizace spotřeby energií technologických celků

Formou auditů a kontrolních prohlídek umíme vyhledat úniky energií. Nabízíme instalaci vlastního podružného měření, rozklíčujeme tak toky energií v komplexních systémech budov. Ideální je měření v letním a zimním období a určení spotřeby a možných úspor pro různá roční období.


kontroly funkce systémů řízení budov /BMS/

Často se stává, že obsluha systému BMS nezná výchozí parametry systému nebo nedokáže na plno využít jeho potenciálu. Našim cíle je v takových případech kontrola funkce a jeho optimalizace. Případně dohledání chyb v jeho nastavení a zvýšení komfortu pro konečného uživatele.


funkční a zátěžové zkoušky provozních celků

Našich zkušenosti využívají zákaznici, kterým záleží na kompletní funkčnosti a provázaností jednotlivých technologií v budovách. Testujeme vzájemné propojení technologií a výsledkem je nejen protokol, ale i jistota při krizových nebo havarijních stavech. Rádi ověříme i Vaší požární signalizaci se systémem stabilního hasícího systému, zařízením pro odvod tepla a kouře, evakuačního rozhlasu a dalších systémů, při simulaci požáru. Návaznosti dieselgenerátorů a UPS při výpadcích energie. Možnosti evakuace atd.


monitoring energetických sítí, termovizní měření

Vlastníme moderní systémové vybavení pro prevenci vzniku škod nebo důsledné dohledání závad v sítích. Rádi Vám pomůžeme při hledání nedostatků.


Spolupracujeme:

maloobchodní řetězce a nákupní centra, průmyslové objekty, nemocniční komplexy, městské části


Copyright © 2017 Certituda s.r.o.